ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

  • مدل های اینفینیتی
  • اولین لباس دوخت خود را در مهمانی بپوشید

مدل های اینفینیتی

در روش اینفینیتی لباس را می توان بر حسب مدل به چندین شکل (از دو تا صد مدل پوشید ) در اینصورت شما می توانید در واقع با یک هزینه صد پیراهن داشته باشید و یک لباس را در مدل های متنوع به تن کنید تا از یکنواختی لباس خسته نشوید.
به جای استفاده از الگوهای پیچیده و دوخت بخش های مختلف لباس خلاقیت خود را بکار گرفته ایم با بکارگیری گره های گوناگون مدل های متنوعی را از یک الگوی ساده ایجاد میکنیم.
الگو و دوخت لباس به روش اینفینیتی آسان بوده و نیازی به آموزش خیاطی تخصصی ندارد. بیشتر مدل های اینفینیتی را می توانید در زمان کوتاهی بدوزید و استفاده نمایید. بعضی از این مدل ها می تواند برای شما نقش پیراهن، بلوز، مانتو، شنل و حتی شلوار را ایفا کنند.

معرفی دوره آموزش مدل اینفینیتی

در یک دوره 4 ساعته شما میتوانید مراحل طراحی و دوخت مدل اینفینیتی نمایش داده شده در تصاویر را فرا بگیرید. آنچه در این دوره خواهید آموخت عبارت است از:
1- شناخت پارچه های مناسب برای مدل های اینفینیتی
2- آشنایی ابتدایی با وسایل خیاطی و دوخت
3- طراحی و پیاده سازی الگو روی پارچه
4- برش پارچه متناسب با الگو
5- دوخت لباس و رعایت نکات ظریف خیاطی
6- آموزش پوشیدن لباس در مدل های ممکن

برای شرکت در این دوره شما نیاز به دانش خیاطی و یا سابقه فعالیت در زمینه طراحی لباس و دوخت نخواهید داشت، تنها کمی ذوق و سلیقه همراه خود بیاورید.
دوره ها بصورت گروهی (6 تا 10 نفره) برگزار میگردد.
شما میتوانید با هماهنگی آموزشگاه یکی از دو روز سه شنبه یا پنج شنبه هفته را با توجه به حدنصاب کلاسها جهت شرکت در دوره انتخاب نمایید.