ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

  • الگوسازی و برشکاری
  • مورد توجه مزون ها و تولیدی ها

الگوسازی و برشکاری

این دوره در واقع یک دوره عالی در خیاطی محسوب می شود و شخص پس از گذراندن دوره های نازک دوزی زنانه، دوخت شلوار ، ضخیم دوز، لباس شب و عروس می تواند در آن شرکت کرده و مانند سایر حرفه ها به اخذ گواهینامه با کد بین المللی نائل شود.
مهارت هر شخص در این حرفه بسیار مورد توجه مزون ها و تولیدی های کوچک و بزرگ بوده و علاوه بر درآمد بالا، بازار کار بسیار خوبی را در بر دارد.
در این حرفه هنرجو علاوه بر شناخت ابزار و وسایل لازم مانند انواع چرخ، انواع قیچی برش، میز برش، انواع گیره، چیدمان الگو روی پارچه، آموزش نقاط موازنه در لباس با الگوی سازی و برش مدل های موجود در ژورنال های معمولی و تخصصی آشنا شده و مهارت کافی را پیدا می کند.
در این دوره هنرجو با انتقال پنس ها، ادغام پنس ها، یقه های فانتزی، آستین ها، دراپه ها، گره ها و برشهای انواع پیراهن ها، دامن ها، شلوارها و لباس های شب و عروس، رفع ایرا د های اندامی و مهارت کافی برای برش کلیه مدلها را بدست خواهد آورد.

مدرک فنی حرفه ای برشکاری

هنرجو پس از اتمام دوره از طرف آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ایی معرفی شده و می تواند گواهینامه درجه 2 با کد بین المللی از سازمان دریافت کنند. این گواهی نامه در تمام کشورهای دنیا مورد تأیید بوده و می تواند یکی از امتیازات برای پذیرش فرد برای کار در کشورهای دیگر می باشد.